Czarne mydło do włosów – czy to właściwie rozwiązanie?

Czarne mydło do włosów – czy to właściwie rozwiązanie?

Czarne mydło do włosów – czy to właściwie rozwiązanie?

Jakiś czas temu produkt jakim jest czarne mydło do włosów podbił internetowy rynek kosmetyków, skradając serca wielu kobiet i nie tylko. Dlaczego tak się stało? Produkt ten nie wygląda najlepiej – czarna, czasem ciemnobrązowa, gęsta zawiesina. Ale kto zwróci na to uwagę kiedy już pozna wszystkie plusy stosowania?

 

Plusy czarnego mydła do włosów

Po pierwsze czarne mydło do włosów wspaniale wpływa na skórę głowy, poprzez jej dogłębne oczyszczenie. To natomiast wpływa na jakość samych włosów. Po drugie produkt ten jest niezwykle wydajny, ponieważ mocno się pieni. Już niewielka ilość nałożona na włosy powoduje ich dokładne umycie. Po trzecie czarne mydło może być stosowane nie tylko do włosów ale również do całego naszego ciała, również do twarzy, która stanie się dzięki niej wygładzona. Krótko mówiąc jeden produkt – wiele zastosowań. Jego walory powinny docenić przede wszystkim te z nas, które posiadają słabe, łamliwe włosy – dzięki regularnemu stosowaniu produktu możemy liczyć na szybki i widoczny efekt w postaci połysku i zdrowo wyglądających włosów. Jednakże przede wszystkim jego największym plusem jest to, że jest to produkt naturalny. Nie zawiera w sobie chemii tak często towarzyszącej przeróżnym firmowym szamponom do włosów. 

 

Minusy czarnego mydła do włosów

Jak większość produktów i czarne mydło do włosów posiada jakieś wady, o których warto wspomnieć, aby móc ich uniknąć. Po pierwsze nie możemy stosować go codziennie, ponieważ uzyskamy efekt odwrotny od zamierzonego – wysuszymy zarówno włosy jak i skórę. Z pewnością dla poprawy kondycji naszych włosów wystarczy korzystać z niego od dwóch do czterech razy w tygodniu. W żadnym wypadku codziennie! Dla niektórych minusem jest też zapach, ponieważ jest on mocno ziołowy, niektórych odrzuca. 

 

Podsumowanie

Czarne mydło do włosów niesie ze sobą wiele korzyści, jeżeli tylko jest prawidłowo stosowane. Za taki produkt możemy napotkać ceny w granicach od trzydziestu do pięćdziesięciu złotych. Wydaje się, że warto wydać taką sumę patrząc przez pryzmat przynoszonych efektów oraz wyjątkowo dużej wydajności.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl